انتشار آنتی چیت جدید برای بازی آنلاین زولا! – سرگرمی

آنتی چیت بازی زولا

همانطور که می‌دانید مشکل تقلب یکی از بحران‌های  بزرگ در تمامی بازی‌های آنلاین سرتاسر جهان است که نه تنها باعث صدمه‌ی شدیدی به بازیکنان و رقیبان می‌شود، باعث از بین رفتن جذابیت یک بازی برای مخاطبین نیز می‌گردد.

این موضوع در بازی‌هایی که استراتژی بازیکنان حرف اول را می‌زند بیشتر به چشم می‌خورد، چون در اینجا ما با بحثی روبرو هستیم که  توان و هوش یک گیمر در بازی نامیده می‌شود. جدای از این مسئله این موضوع اصلا جوانمردانه نبوده و صدمات  ناخوشایندی به تیم ناشر و تولیدکننده‌ی بازی خواهد زد.

بازی محبوب زولا نیز از این مسئله در امان نبوده است و متاسفانه برخی از سودجویان با ترفندهایی سعی در از بین بردن جو  پرهیجان رقابت در بازی را داشته‌اند. متقلبین  با تولید ابزارهای متنوعی سعی در پیشی گرفتن از رقیبان در قدرت و امکانات داشته‌اند. برخی از ترفندهای آنان بدین شکل بوده است:

– حریف می‌تواند از پشت دیوار شما را ببیند.

– در هنگام نزدیک شدن دشمن نشانه گیری اسلحه دقیقا بر روی نقاط حساس مانند سر کاراکتر می‌رود.

– با استفاده از ابزارهای هک سرعت حرکت متقلبین در بازی زولا چند برابر بیشتر از دیگر بازیکنان خواهد شد.

همه‌ی این اتفاقات سبب شده است که تیم تولید و ناشر بازی زولا “سرگرمی” پس از بررسی های مختلف ابزار جدیدی با نام battleye  را معرفی کنند. ما قبلا با نحوه‌ی عملکرد بسیار موثر این ابزار را در بازی‌های معروفی چون  PUBG آشنا هستیم.

تیم ناشر با اطمینان از عملکرد مهار کننده‌ی این آنتی چیت کاربردی تصمیم بر نصب و راه‌اندازی آن بر روی بازی محبوب  زولا کرد. نحوه‌ی کار این آنتی چیت بدین صورت است که زمانی که یکی از رقبا قصد استفاده از چیت و ابزارهای هک برای بازی زولا را داشته باشند، آنها را از بازی اخراج کرده و آن بازیکنان دیگر توانایی ورود به بازی با استفاده  از انواع ابزارهای هک و چیت را نخواهند داشت.

 

هرچند تیم ناشر بازی زولا امیدوار است که  بازیکنان این بازی محبوب با احترام متقابل به دیگر بازیکنان و دوستانشان به جای استفاده از هک و چیت در بازی زولا، به فکر افزایش مهارت‌های خود باشند. مطمئنا هیچ چیز لذت‌بخش‌تر از یک بازی و برد جوانمردانه برای گیمرهای عزیز  در بازی زولا نخواهد بود.

نشر انحصاری از سایت سرگرمی

برای ثبت نام در بازی زولا روی دکمه زیر کلیک کنید

ثبت نام در بازی زولا

برای دانلود بازی زولا به صورت رایگان روی دکمه زیر کلیک کنید

دانلود رایگان بازی زولا

کانال تلگرام بازی زولا

کانال تلگرام بازی زولا

Author CaptainATX
Published
Views 10279

samandehiثبت نام

 حداقلسیستم پیشنهاد شده
سی پی یوPentium 4 2.4 Ghz / Athlon XP 2500+Pentium 4 3.0 Ghz / Athlon XP 3000+
رم2 GB4 GB
کارت گرافیکGeForce 5730 / Radeon 9003 GeForce 8800 GT, Radeon HD 5850
سیستم عاملWindows Xp / 7 / 8 / 10Windows Xp / 7 / 8 / 10
نسخه DirectX9.09.0
×