برگزاری دومین دوره مسابقات کشوری بازی زولا در خرداد ماه 1396

 

دومین دوره مسابقات آنلاین بازی زولا

 

لینک زمان بندی مسابقات انفرادی (قتل عام):
http://bit.ly/2rVAotf

لینک زمان بندی مسابقات گروهی (مبارزه تیمی):
http://bit.ly/2siN5Pn

لینک زمان بندی مسابقات گروهی (خرابکاری):
http://bit.ly/2tgyYHE

 

کاربران عزیز بازی زولا! لطفاً با بررسی زمان دقیق مسابقه خود در زمان های تعیین شده، وارد سرور e-sport شوید و در اتاق مورد نظر که با الگو مشخصی ایجاد می شود وارد شوید، به طور مثال مسابقه انفرادی (قتل عام) شماره D07 در روز 24 خرداد ماه ساعت 11:20 شروع خواهد شد، بعد از ورود به سرور e-sport در زمان های تعیین شده در جدول آنلاین مسابقات، شما باید به دنبال اسم اتاق خود باشید این اسم ها با این الگو ها وجود خواهند داشت S03 – D12 -T05 حرف اول نشان دهنده نوع مسابقه و عدد جلو آن شماره مسابقه است که از جداول فوق قابل یافتن است. لطفا به هیچ عنوان وارد اتاق هایی نشوید که در آنها مسابقات ندارید. در صورت مشاهده بازیکن از ادامه مسابقات حذف خواهد شد.

نحوه ورود به سرور مسابقات و زمان بندی مسابقات آنلاین زولا
نحوه ورود به سرور مسابقات و زمان بندی مسابقات آنلاین زولا

مسابقات انفرادی اول از همه مسابقات، در روز 24 خرداد صبح شروع خواهند شد و پس از پایان مسابقات انفرادی، مسابقات گروهی (مبارزه تیمی ) آغاز خواهند شد، شروع مسابقات گروهی (مبارزه تیمی) از ساعت 14:20 روز 24 خرداد خواهد بود و مسابقات فینال این رشته در روز بعد یعنی 5 خرداد ساعت 11 برگزار خواهد شد.
پس از آن، در روز 25 خرداد از ساعت 11:40 دقیقه، مسابقات گروهی (خرابکاری) برگزار خواهند شد، فینال این رشته در ساعت 16:30 برگزار خواهد شد
کلیه رقابت های فینال گروهی (مبارزه تیمی و خرابکاری) به صورت BO3 یعنی برنده 3 دور مسابقه یا به عبارتی، هر تیمی که 2 دور از 3 دور از مسابقه را برنده شود، بازی را برنده خواهد شد)
مسابقات فینال به دلیل فوق طولانی تر از بقیه مسابقات برگزار خواهند شد.
در مسابقات انفرادی، از هر مسابقه 3 نفر به دور بعدی صعود می کنند و بقیه از دور رقابت حذف می شوند.
استفاده از هر گونه ابزاری در طی مسابقه منجر به حذف گروه و یا بازیکن از کل مسابقات و محرومیت از ادامه انجام بازی در روزهای بعد خواهد شد و اگر تیمی بعد از مسابقه استفاده غیر مجاز آنها از ابزارهای غیر مجاز مشخص شود، باز از دور رقابت حذف خواهند شد و تیم مقابل به دور بعد صعود خواهد کرد.

جوایز این دوره از رقابت ها:
برای برندگان مسابقات انفرادی:
نفر اول 400000 عدد طلا داخل بازی
نفر دوم 300000 عدد طلا داخل بازی
نفر سوم 200000 عدد طلا داخل بازی
مسابقات گروهی (مبارزه تیمی):
تیم اول: 400000 عدد طلا داخل بازی به همراه 400000 عدد زولا پوینت
تیم دوم: 150000 عدد طلا داخل بازی به همراه 150000 عدد زولا پوینت
مسابقات گروهی (خرابکاری):
تیم اول: 400000 عدد طلا داخل بازی به همراه 400000 عدد زولا پوینت
تیم دوم: 150000 عدد طلا داخل بازی به همراه 150000 عدد زولا پوینت

کلیه بازیکنانی که در مسابقات شرکت کرده اند، اسلحه کلاشینکف سطح 5 در طول مسابقات دریافت خواهند کرد. این موضوع برای برابری سطح اسلحه های تمام بازیکان در مسابقه در نظر گرفته شده است.

 

 

پس از استقبال بی نظیر بازیکنان عزیز از اولین دوره مسابقات زولا، تصمیم گرفتیم دور دوم مسابقات رو در خرداد ما برگزار کنیم

 هزاران نفر تا به امروز در بازی زولا ثبت نام کرده اند و روزانه تعداد زیادی بازیکن به صورت آنلاین با دوستان شان رقابت می کنند، پیش بینی می شود این روند با سرعت بیشتری تا تابستان ادامه پیدا کند

بازی آنلاین زولا، اولین بازی است که به صورت رایگان برای کامپیوتر های شخصی در ایران منتشر می شود، این بازی با الهام از بازی معروف بین المللی تولید شده است و شرکت بازی سازی سورنا ناشر این بازی می باشد، شرکت سورنا با برگزاری مسابقات دوره ای کشوری قصد دارد به گسترش فرهنگ استفاده از این نوع بازی ها در ایران کمک کند و این مسابقات می تواند انگیزه لازم برای بازیکنان عزیز در سراسر کشور را برای رقابت با دیگران بازیکنان ایجاد کند

با همکاری شرکتهای فعال در زمینه مسابقات بازی های رایانه ای در سطح کشور، بازی زولا به زودی در این رقابت های ( e-sport ) به همراه بازیهای محبوب دیگر در دسترس بازیکنان عزیز از سراسر کشور خواهد بود.

مسابقات آنلاین بازی زولا

دومین دوره از مسابقات آنلاین بازی زولا در روزهای  4 شنبه و 5 شنبه 24 و25 خرداد ماه 1396 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. این رقابت به طور کامل از طریق اینترنت انجام خواهد شد و بازیکنان از طریق اینترنت در رقابت شرکت خواهند کرد.

این رقابت، کاملاً به صورت آنلاین خواهد بود و بازیکنان تنها تا ساعت 12 شب جمعه 19 خرداد فرصت دارند تا از طریق این لینک، در مسابقات ثبت نام کنند،

ثبت نام در مسابقه برای همه بازیکنان رایگان خواهد بود.

به نفرات اول هر مسابقه و گروه های برتر، جوایزی از طرف شرکت سورنا و پرتال سرگرمی های آنلاین تقدیم خواهد شد

اسلحه بازی آنلاین زولا

اطلاع رسانی برای زمان هر مسابقه از طریق کانال تلگرام بازی زولا،  صورت خواهد گرفت، پس لطفاً اگر عضو کانال تلگرام بازی نیستند، سریعتر عضو کانال شوید تا اخبار مسابقات را به صورت لحظه ای دریافت کنید، همچنین اگر دوستانتان که  عضوکانال نیستند ولی در مسابقه ثبت نام کرده اند اطلاع دهید که عضو کانال بازی شوند تا اخبار و ساعت مسابقه بعدی را از دست ندهند.

مسابقات در سرور ویژه مسابقات برگزار می شود و بین هر مسابقه چند دقیقه زمان استراحت وجود خواهد داشت. و طبق برنامه ریزی انجام شده، هیچ بازیکنی مسابقه موازی نخواهد داشت.

شما در روز مسابقه، بلیت حضور 1 روزه در سرور ویژه مسابقات را دریافت خواهید کرد، کسانی که ثبت نام نکرده باشند، بلیتی دریافت نخواهند کرد، این بلیت در روز مسابقه، به صورت یک آیتم هدیه برای شما نمایش داده خواهد شد که نشانگر این است که شما اجازه دسترسی به  سرور ویژه مسابقات را دارید. اگر به هر دلیلی بلیت را دریافت کردید ولی نتوانستید وارد سرور مسابقات شوید، یکبار از بازی خارج شوید و دوباره وارد بازی شوید.

بلیط الکترونیکی شرکت در رقابت آنلاین بازی زولا

قوانین و شرایط ثبت نام در مسابقه :

 • مسابقات انفرادی به صورت رقابت 14 نفره می باشد و در مود قتل عام برگزار می شود .

 • مسابقات تیمی با تیم های 7 نفره و در مود مبارزه تیمی و خراب کاری برگزار می شود.

 • در فرم ثبت نام باید نام مستعار داخل بازی وارد شود نه نامی که با آن در لانچر وارد می شوید. درست بودن نام مستعار به عهده خود بازیکن است و اگر اشتباه وارد شود باید تا زمان معین شده به استودیو سورنا اطلاع داده شود وگرنه از مسابقات حذف می شود.

 • تیم هایی که می خواهند در مسابقه تیمی شرکت کنند باید از بین خود یک فرد را به عنوان سر گروه انتخاب کنند و در فرم ثبت نام مسابقه تیمی باید نام مستعار داخل بازی سر گروه خود را وارد کنند. شرکت سورنا، تنها درخواست های سرگروه هر تیم را بررسی خواهد کرد و درخواست های دیگر نادیده گرفته خواهند شد.

 • شرکت در مسابقه به صورت تیم های 7 نفره در مسابقه تیمی ضروری است و اگر تیمی کمتر از 7 نفر عضو داشته باشد به همان صورت در مسابقه شرکت می کند.

 • شرکت سورنا هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه وارد کردن نام مستعار داخل بازی سر گروه بر عهده ندارد و هر عضو باید با سرگروه خود هماهنگ کرده و نام دقیق را در فرم ثبت نام وارد کند.

قوانین و شرایط شرکت  در مسابقه :

 • هر بازیکن موظف است حداقل 5 دقیقه قبل از مسابقه در اتاق مربوطه حضور داشته باشد.

 • در طول مسابقه حتما لینک جدول های آنلاین زمانبندی مربوط به مسابقه هایی که در آن شرکت کردید  را چک کنید تا زمانبندی مسابقه های مراحل بعد را بدانید. این لیست پس از هر مسابقه به روز رسانی می شود، و لازم است شما مدام آن را چک کنید تا مسابقه بعدی خود را از دست ندهید.

 • هر کاربر موظف است طبق اسم هر مسابقه در اتاق مربوطه وارد شود. مثلا اگر ساعت 16:10 در مسابقه TD02 باید حضور داشته باشید، لطفا با پیدا کردن اسم این مسابقه (اتاق) در بازی و سرور e-sport، وارد آن شوید تا از مسابقه خود عقب نیافتید.

 • در روز برگزاری مسابقات، به همه بازیکنانی که ثبت نام کرده اند، اسلحه کلاشینکف سطح 5 اهدا می شود،

 • در طول مسابقات تنها راه ارتباطی برگزار کنندگان با بازیکنان، کانال تلگرام بازی خواهد بود و لیست مسابقات نیز در جدول های آنلاین به روز رسانی می شود. داخل بازی به هیچ بازیکنی در رابطه با نحوه  اجرای مسابقه توضیح داده نمی شود.

 • در سرور مسابقات، شما نمی توانید پس از شروع مسابقه وارد اتاق شوید، پس لطفاً قبل از زمان تعیین شده لیست زمان بندی، در سرور و اتاق مورد نظر حضور داشته باشید.

 • لطفاً در اتاق هایی که شما در آن مسابقه ای ندارید وارد نشوید، کاربرانی که اینکار را انجام دهند، ممکن از جریمه شوند یا حتی از مسابقه حذف شوند.

 • اگر فردی یا تیمی در مسابقه ثبت نام کند و در زمان تایین شده در مسابقه حضور پیدا نکند جریمه می شود، زیرا باعث ضربه خوردن به مسابقه و تیم خودمی شود.

 • استفاده از هر نوع ابزار هک و غیر مجاز در بازی و مسابقات ممنوع است و هر بازیکنی از این ابزار استفاده کند از مسابقه محروم می شود و دسترسی وی به بازی نیز محدود خواهد شد. (اگر بعد از مسابقه مشخص شود تیمی یا بازیکنی از این ابزارها استفاده کرده است، نتیجه مسابقه به نفع تیم مقابل تغییر داده خواهد شد و تیم و یا فرد متخلف از بازی محروم خواهند شد)

 • اگر بازیکنی به هر دلیلی (سخت افزاری، نرم افزاری، مشکلات اینترنتی) نتواند در زمان تعیین شده در مسابقات حضور پیدا کند (آنلاین شود) از دور مسابقات حذف خواهد شد.

بازیکنان عزیز می توانند از طریق این لینک در بازی زولا ثبت نام کنند و سپس برای ثبت نام در مسابقه در فرم ثبت نام در مسابقات بازی زولا، اطلاعات خود را وارد کنند.

اسلحه بازی آنلاین زولا

گیم نت های سراسر کشور می توانند با ارسال درخواست مشارکت به استودیو سورنا از مزایای همکاری در نشر این بازی بهره مند شوند، کلیه بازیکنانی که از طریق گیم نت های ثبت نام شده بازی زولا را انجام دهند، 15 درصد تجربه و امتیاز بیشتری نسبت به کل بازیکنان دیگر دریافت خواهند کرد. و مسابقات و رتبه بندی بین گیم نت ها نیز در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد.

بهترین مسابقات انجام شده به صورت ویدئویی، در سایت بازی زولا قرارداده خواهند شد.

اطلاع رسانی برای مسابقات از طریق کانال تلگرام بازی زولا انجام خواهد.

لینک ثبت نام در بازی زولا

لینک ثبت نام در مسابقات آنلاین بازی زولا

Author CaptainATX
Published
Categories genel-fa
Views 6269

samandehiثبت نام

 حداقلسیستم پیشنهاد شده
سی پی یوPentium 4 2.4 Ghz / Athlon XP 2500+Pentium 4 3.0 Ghz / Athlon XP 3000+
رم2 GB4 GB
کارت گرافیکGeForce 5730 / Radeon 9003 GeForce 8800 GT, Radeon HD 5850
سیستم عاملWindows Xp / 7 / 8 / 10Windows Xp / 7 / 8 / 10
نسخه DirectX9.09.0
×