صاحبان عزیز گیم نت ها لطفا توجه بفرمایید:

صاحبان عزیز گیم نت ها و کافی نت سلام، فروشگاه سرگرمی و استودیو سورنا در نظر دارند طرح همکاری در فروش را با همکاری شما عزیزان برای بازی زولا و بازیهای آینده شرکت، راه اندازی کند، شما عزیزان برای فروش کدهای طلای بازی زولا 20 درصد تخفیف از ما دریافت خواهید کرد و می توانید کد مربوطه را به هر قیمتی که علاقه مند هستید به مشتریان خود در گیم نت خود ارائه دهید.

شما به عنوان همکار ما هدایایی نیز از طرف پرتال سرگرمی دریافت خواهید کرد. اگر گیم نت شما دسترسی به اینترنت دارد و شما کاربرانی دارید که زولا بازی می کنند، اگر علاقه مند باشید می توانید با تهیه آی پی استاتیک از سرویس دهنده اینترنت خود، این امکان را به کاربران خود دهید که اگر در گیم نت شما بازی کنند، نسبت به تمام بازیکنان زولا در سراسر کشور 15 درصد امتیاز و تجربه بیشتر کسب خواهند کرد. شما کلیه کدهای طلا را به صورت آنلاین از سایت سرگرمی تهیه می کنید و بلافاصله در اختیار مشتریان خود قرار می دهید، هیچ کد فیزیکی یا کارتی وجود ندارد و همه بخش ها به صورت الکترونیکی انجام می شود. مثلا اگر شما یک کد احتیاج داشته باشید، بلافاصله آن را آنلاین تهیه می کنید و در محل به کاربر خودتان تحویل می دهید.

 همچنین گیم نت های طراز اول کشور هدایای ویژه ای نیز از شرکت سورنا دریافت خواهند کرد که به صورت فیزیکی برای آنها ارسال می شود. اگر صاحب گیم نت و یا کافی نت هستید حتما این فرم را بررسی کنید و کامل کنید تا از این خدمات و امتیازها بهره مند شوید:

ثبت نام گیم نت ها در بازی زولا

 

لینک ثبت نام گیم نت ها در طرح همکاری بازی زولا

 

 اگر به هر دلیل با دیدن فرم فوق شکل دارید می توانید به صورت مسقیم اطلاعات خود را در فرم زیر ثبت کنید:

نشر انحصاری از سایت سرگرمی

برای ثبت نام در بازی زولا روی دکمه زیر کلیک کنید

ثبت نام در بازی زولا

برای دانلود بازی زولا به صورت رایگان روی دکمه زیر کلیک کنید

دانلود رایگان بازی زولا

کانال تلگرام بازی زولا

کانال تلگرام بازی زولا

 

 

samandehiثبت نام

 حداقلسیستم پیشنهاد شده
سی پی یوPentium 4 2.4 Ghz / Athlon XP 2500+Pentium 4 3.0 Ghz / Athlon XP 3000+
رم2 GB4 GB
کارت گرافیکGeForce 5730 / Radeon 9003 GeForce 8800 GT, Radeon HD 5850
سیستم عاملWindows Xp / 7 / 8 / 10Windows Xp / 7 / 8 / 10
نسخه DirectX9.09.0
×