کمپین ها

افزایش قیمت بسته های زولا

افزایش قیمت بسته های زولا

مخاطبان عزیز زولا همانطور که می دانید در سال‌های اخیر شاهد تورم افسار گسیخته و افزایش نرخ ارز بودیم که به تبع آن هزینه‌ سرورها ، توسعه بازی ، عرضه آپدیت‌ها و موارد دیگر رشدی چند برابری داشته است. با این حال طی ۱۹ ماه گذشته ( از سپتامبر ۲۰۲۰) همه سعی خود را کردیم تا با عدم افزایش قیمت‌ها فشاری به مخاطب وارد نکنیم ؛ هرچند به طور متوسط هزینه‌های بازی برای مجموعه سورنا ۲۰۳ درصد افزایش داشته است.

به همین خاطر مجبور شدیم  از سه شنبه مورخ ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ قیمت بسته‌های زولا را به روزرسانی کنیم. با اینکه هزینه‌ها ۲۰۳ درصد افزایش یافته اما برای رفاه شما مخاطبان وفادار زولا ما قیمت بسته‌ها را ۳۰ درصد افزایش دادیم.
متاسفانه بسیاری از هزینه های ما مستقیما به نیازهای یک بازی آنلاین مرتبط است و برای شفاف سازی می‌توانید هزینه‌های افزایش یافته برای مجموعه سورنا را در جدول زیر  مشاهده کنید :

 تورم :۱۱۲ درصدی
افزایش هزینه‌های اجرایی ( پهنای باند ، گیم سنتر ، دستمزد) : ۵۷ درصد
افزایش هزینه توسعه (آپدیت‌ها ، سرویس‌ها ، هزینه تعمیر و نگهداری و...) :  ۸۶ درصد
هزینه‌های زیر ساخت (CDN ، دیتاسنتر) : ۶۳ درصد
افزایش قیمت تجهیزات: ۸۰ درصدافزایش هزینه برگزاری رویدادها و ایونت‌ها (هزینه برگزاری مسابقات ، جوایز اهدایی ، تولید محتوا) : ۲۱۰ درصد

از طرف مجموعه سورنا بابت افزایش ناگزیر قیمت‌ها عذرخواهی می‌کنیم ، هرچند همانطور که اشاره کردیم رشد قیمت‌ها تنها برای ارائه بهترین کیفیت ممکن و عرضه آپدیت‌های مداوم انجام شده است. همچنین برای رفاه حال شما به زودی تخفیف‌ها و آفرهای ویژه‌ای را در نظر گرفتیم که به زودی از جزییات آن‌ها از طریق شبکه‌های اجتماعی زولا مطلع خواهید شد.