قوانین کاربر

Zula

شرایط استفاده – زولا

 

1.       زولا کامپیوتر و زولا موبایل که در محدوده زولا ارزیابی می‌‌شوند و دیگر نسخه ها و پلتفرم ها و بقیه محتوا در آینده اضافه خواهد شد، (از این به بعد به اختصار "زولا" خوانده می‌‌شوند و در صورتی که تفاوتی بین زولای کامپیوتر و موبایل وجود دارد، بر روی پلتفرم مربوطه تاکید می‌شود. در غیر این صورت قوانین هر دو پلتفرم یکسان میباشد) و در فقط در صورتی که چیز دیگری اعلام شود یا از ماهیت کار بر بیاید، هر نوع محصول و/یا سرویس ارائه شده در متن، هر نوع استفاده، سازمانها و پس اندازها، به طور اختصاصی متعلق به MB Oyun Yazılım ve Pazarlama A.Ş. هستند (که از این به بعد به اختصار "MADBYTE GAMES" نامیده می‌شود). علامت تجاری زولا  تحت نام MB Oyun Yazılım ve Pazarlama A.Ş. ثبت شده است. بازسازی کامل یا جزیی آثار زولا به صورت مکانیکی یا الکترونیکی، کپی و نگهداری آن در اینترنت یا هر نوع ابزار ذخیره اطلاعات ممنوع است. نام صاحب امتیاز انتشار زولا کامپیوتر و زولا موبایل در ایران در انتهای متن ذکر شده است و ناشر زولا کامپیوتر و زولا موبایل در این متن "ناشر" نامیده می‌شود. مشتریان، کاربران و بازدیدکنندگان (که از این به بعد "کاربران" نامیده می‌‌شوند)  می بایست مطابق با حقوق اخلاقی و مالی زولا رفتار کنند و از انجام کارهایی که منجر به این عوامل شوند، خودداری نمایند: استفاده غیرعادلانه، "انتقال به عموم از طریق پردازش، بازتولید، انتشار، سیگنال، انتقال صدا و/یا تصویر" که طبق مفاد ماده 21/25 قانون شماره 5846 و دیگر مصوبات که بر همین موضوع تاکید دارند. اطلاعات ارائه شده توسط کاربر برای رویه ثبت نام باید درست، دقیق و واقعی باشد. کاربر شخصا مسئول امنیت موضوعاتی مانند نام کاربری، نام مستعار، رمز عبور و همچنین مسدودسازی دسترسی طرفهای ثالث میباشد و قبول می‌کند که تمام جوانب پیشگیری را رعایت کند.

 

2.  کاربران باید در صورت استفاده از نقشه ها، کاراکترها، محصولات و خدمات در زولا که متعلق به MADBYTE GAMES است، با دقت شرایط استفاده (که از این به بعد "توافقنامه" خوانده می‌شود) را بخوانند و آن را قبول کنند. کاربران با قبول این شرایط تایید میکنند که الزامات مربوط به خود را میدانند و طبق آنها عمل می نمایند. کاربری که ترجیح می دهد مفاد این توافقنامه را قبول نکند یا طبق رویه های و قوانین استفاده موارد محصولات و/یا خدمات مشمول این سایت عمل نکند، باید زولا را ترک کند و از محصولات/خدمات ارائه شده در سایت استفاده ننماید و در این باره هیچ درخواستی ننماید. در غیر این صورت، اینگونه استنباط می‌شود که کاربر که با این قوانین MADBYTE GAMES توافق نموده است. کاربر این حق را دارد که از طریق اطلاعات تماس مندرج در این توافقنامه، درباره توافقنامه سوال بپرسد و پیشنهادات و نظرات خود را ارسال کند و درباره آن گفت و گو نماید.

 

3.  در صورتی که توافقنامه هر چند وقت یک بار و به دلایلی از قبیل ملاحظات مربوط به محصولات/خدمات ارائه شده در زولا یا نوآوری و تغییرات مربوط به آنها و یا محصولات/خدمات جدید متعلق به زولا و یا تغییرات و نوآوریهای اشاره شده در توافقنامه، تغییر کند یا بروز رسانی شود، حقوق و اختیارات آن از زمان قرارگیری نسخه جدید در سایت اجرایی می‌‌شوند و کاربران نسبت به آن تعهد پیدا میکنند. کاربران با استفاده از این سایت توافق می نمایند که این موضوع را قبول دارند و طبق نوآوریها و تغییرات مورد نظر در توافقنامه عمل می نمایند و همچنین مطلع میگردند که تمامی تغییرات اعمال شده از لحظه قرارگیری در سایت لازم الاجرا می باشد. MADBYTE GAMES این حق را دارد که در هر زمان، چه با اطلاع وچه بدون بی اطلاع شما و بدون هیچگونه تعهد به شما، هر محتوایی از زولا، از جمله طلای زولا را، چه به صورت کلی و چه جزیی، حذف کند، تغییر دهد، جابجا کند، دوباره در بسته قرار دهد، تغییر قیمت دهد و یا منتقل کند.

 

4.  امکان استفاده از کد ساخته شده در سیستم پین الکترونیکی توسط کاربر برای دریافت طلای زولا وجود دارد و اعتبار کد ساخته شده از طریق این پین الکترونیکی برابر با 1 سال است. حق و اختیار محدودسازی یا نابود کردن حق استفاده و اختیار طلای زولای مصرف نشده، از جمله ضبط تراکنش مذکور و یا هرگونه مسئله مربوط به آنها، منحصرا به زولا تعلق دارد.

 

5.  به غیر از مقررات استثنایی موجود در مقررات علامت تجاری، امکان استفاده و یا ایجاد فرصت برای استفاده از علامت تجاری ثبت شده تحت نام ناشر در هیچگونه فعالیت شخصی یا تبلیغاتی، چه بحث انگیزه مالی مطرح باشد و چه نباشد وجود ندارد. از این اقدامات پشتیبانی نمی‌شود،منجر به دریافت محصولات و/یا خدمات دیگری نمیگرد، در صورتی که تحت چنین شرایط چیزی دریافت شود، امکان استفاده از آن در کنار دیگر محصولات یا خدمات ارائه شده در زولا وجود ندارد. زولا این اختیار را دارد که هر نوع اقدام مدنی، فنی، مدیریتی و هر گونه محدودیت که بخواهد در رابطه با حسابهای کاربری یا تراکنشها اعمال کند.

 

6.  شما بدینوسیله تایید می کنید که در صورت مسدود شدن حساب کاربری زولای شما یا پاک شدن زولا، اجازه اعاده هیچ حقی از ناشر نخواهید داشت. اگر کاربر حساب کاربریش را حذف کند و درخواستش را به صورت کتبی ارائه کند و در صورتی که منعی قانونی برای این درخواست وجود نداشته باشد، به غیر از اطلاعات مورد نیاز، اطلاعات کاربر توسط ما حذف یا غیر قابل شناسایی میگردد. در صورت تخطی کاربر از شرایط استفاده، این حق را دارد که استفاده از زولا را متوقف کند، وبسایتهای شخصی را ببندد، اطلاعات آپلود شده به سیستم را غیر قابل دسترسی کند، دسترسی طرفهای ثالث را محدود کند و همچنین در صورتی که از طرف مقامات دولتی درباره کاربر دیگر درخواست تحقیق ارسال شود و/یا در صورتی که یک حمله الکترونیکی صورت بگیرد که مانع عملکرد سیستم شود یا عملکرد آن را مختل کند یا تغییر دهد یا به درخواست مقامات و مدیران، این حق را دارد که همه اطلاعات را افشا کند و اقدامات قانونی مقتضی را به عمل بیاورد و کاربر را تحت تعقیب قرار دهد و هر گونه اقدام مورد نیاز را در این باره انجام دهد.

 

7.  در صورت تخطی کاربر از شرایط، ناشر حق درخواست خسارتهای وارده را دارد. این به این معنی است که در صورت مختل شدن رویه، در صورت وقوع یک خطا، در صورت قصور، مختل سازی، پاک کردن، از بین رفتن، تاخیر در تراکنش و ارتباطات، ویروس کامپیوتری، خطا در ارتباط، دزدی، نابود کردن اطلاعات یا دسترسی غیر قانونی به آن، تغییر یا استفاده از اطلاعات، ناشی از یک اقدام اشتباه، قصور یا دلایل دیگر، مسئولیتی متوجه زولا نخواهد بود. ناشر به صورت مداوم صحت و بروز بودن اطلاعات را کنترل می‌کند اما علیرغم همه این اقدامات محتاطانه اطلاعات ارائه شده از زولا ممکن است با تاخیر ارائه شود.  زولا "همانطوری که هست" و به هنگام "موجود بودن" ارائه می‌شود و هیچ ضمانتی به صورت ضمنی یا صریح برای آن ارائه نمی‌شود. ناشر ضمانت یا گارانتی ضمنی یا صریحی درباره این اطلاعات ارائه نمی دهد: بروز بودن، صحت، شرایط، کیفیت، عملکرد، قابل فروش بودن اطلاعات و محتوا زولا و نگهداری نظارت و ایده ها برای یک هدف خاص و اثر آنها بر روی اطلاعات دیگر، خدمات یا محتوا به صورت وابسته یا غیر وابسته به اینها و کامل بودن این خدمات و محتوا. ناشر بدین وسیله اعلام می‌کند که اقدامات لازم را در رابطه با ایمنی الکترونیکی زولا انجام میدهد و تعهد میدهد که تمامی اقدامات لازم برای جلوگیری از دسترسی طرفهای ثالث را در صورت بروز یک حمله الکترونیکی انجام خواهد داد. در صورتی که اطلاعات مربوط به هر کاربری به علت یک حمله سایبری سرقت شود، از سیستم پاک شود و یا تغییر کند، زولا در سریع ترین زمان ممکن این مساله را به اطلاع کاربر خواهد رساند.

 

8. ناشر این حق را دارد که طی مراحل آزمایشی به نام KBT/CBT (بتای آزمایشی بسته) و  ABT/OBT(بتای آزمایشی باز)، هر نوع تغییری در حسابهای کاربری زولا ایجاد کند.

 

9.    هر گونه محتوا زولا، مواد، سند، اطلاعات، تصویر، طراح، محصول، حسابهای داخل بازی، محصولات داخل بازی، خدمات ایمیل، نرم افزار، بروزرسانی و سرویس های مشابه که توسط زولا به کاربر ارائه می‌‌شوند و محدود به این لیست هم نیستند، تحت حمایت قانون محلی و همچنین قوانین معنوی و علامت تجاری جهانی و دیگر قوانین و توافقنامه های مربوطه میباشد و همه عناصر ملموس و غیرملموس، دارایی ها و/یا افراد ذکر شده در این متن به صورت شخصی و اختصاصی متعلق به MADBYTE GAMES هستند. MADBYTE GAMES هر نوع حقی را برای در اختیار گذاشتن این دارایی ها در اختیار دارد. MADBYTE GAMES این حق را دارد که به صورت موقت یا دائمی همه محصولات و/یا خدمات ارائه شده در حوزه محصولات یا خدمات یا خدمات بازی ارائه شده در سایت را متوقف کند، تغییر دهد و یا ادامه آن را متوقف کند. در این صورت، کاربر حق درخواست هیچ گونه غرامتی را به هر عنوانی از ناشر ندارد، به جز مواردی که به قصوری فاحش از ناشر سر بزند یا به صورت عمد کاری کند.  کاربر این موضوع را تصدیق می نماید  و قبول می‌کند که تمام موارد مذکور در اینجا صرفا متعلق به ناشر هستند. با قبول این توافقنامه، کاربر تعهد میدهد که هنگام استفاده از خدمات ناشر از قوانین مربوطه تبعیت کند. کاربران می پذیرد که فقط خودشان مسئول اقدامات و تراکنشهای غیر قانونی شان هستند. به دلایل فوق الذکر، آنها می پذیرند که ناشر حق مراجعه به ناشر را ندارد، مگر در مواقع مسئولیتهای اختیاری و قصور واضح.

 

10. در صورتی که از محصولات و/یا خدمات ارائه شده توسط ناشر در این سایت بر خلاف این توافقنامه استفاده شود، کاربران حق دارند از طریق وب سایت دسترسیشان به این خدمات را به صورت موقت یا دائمی قطع کنند. اگر ناشر چنین کاری انجام دهد، کاربر حق اعتراض ندارد. در چنین مواردی کاربر ملزم می‌شود تا همه مواردی که طی مدت زمان ارائه خدمات ارائه شده به او توسط ناشر در اختیار داشته را نابود کند.

 

11. کاربر نمی تواند رمز عبور، نام کاربری یا هیچ حق دیگری که برای استفاده او از خدمات زولا در اختیارش گذاشته شده را به شخص دیگری منتقل کند. نمی تواند اجازه دهد دیگران از آنها استفاده کنند و نباید در داد و ستد رایگان و موضوعات مهم شرکت کنند. کاربران نمیتوانند پیرامون نتیجه تراکنشها و اقدامات در جهت مخالف درخواست هیچ حقی نسبت به ناشر را داشته باشند. کاربران تنها مسئول ایمنی ابزار دسترسی مثل نام کاربری و رمز عبور هستند که در جهت استفاده و نفع بردن آنها از محصولات و/یا خدمات ارائه شده در سایت  برای آنها فراهم شده و یا توسط خودشان ساخته شده است و همچنین به این منظور که از دسترسی طرفهای ثالث به آنها جلوگیری شود. کاربران شخصا مسئول عواقب اقدامات تراکنشهای خلاف این موضوع هستند. کاربران و بازیکنان در جریان قرار می گیرند که اطلاعات حساب  در بازیهای ارائه شده توسط MADBYTE GAMES و کاراکترهای درون بازی ساخته شده در بازی، ارزش تبلیغاتی و مادی ندارد و با این موضوع موافقت می نمایند. بازیکن یا کاربران تایید میکنند که هیچ محصول و/یا خدمات ارائه شده توسط ناشر و بازیها و نتایج این خدمات مرتبط با آنها تصادفی و ناشی از شانس نیستند. این حق برای ناشر محفوظ است که عضویت خریداران و فروشندگان کاراکترهای زولا را در صورت شرکت آنها در فعالیتهای خرید و فروش و معاملات کاراکترهای زولا حذف کند.

 

12. کاربر بدین وسیله توافق می‌کند که همه نوع حساب کاربری ساخته شده برای دسترسی به زولا و برای استفاده از محصولات و/یا خدمات ناشر، توسط طرفهای ثالث در جست و جوها در موتورهای جست و جو با توجه به موارد زیر قابل نمایش و دسترسی هستند: نام مستعار، عکس پروفایل، نام-نام خانوادگی، سن، منطقه، اطلاعات ثبت نام، جنسیت، بازیهای مورد علاقه، لیست دوستان، رتبه و اطلاعات و محتوای هم راستا با این توافقنامه و غیره. کاربر از این موضوع اطلاع دارد و با آن موافقت می‌کند که وقتی پروفایلش را ویرایش می‌کند، امکان نمایش اطلاعات پروفایل از طریق موتورهای جست و جو و شبکه های اجتماعی قابل نمایش است و اطلاعات عمومی تلقی می‌شود.

 

13. کاربر می‌پذیرد که برای استفاده از خدمات ارائه شده در زولا به طور کامل در چارچوب "قوانین رفتاری" که از قبل توسط ناشر تهیه شده عمل می‌کند  و همچنین در صورت بروز هرگونه عمل خلاف توسط آنها، ناشر حق دارد بر روی پلتفرمی که در حوزه اختیارش است، اقدامات قانونی را اعمال کند و کاربر باید آن را بپذیرد. ناشر این حق را دارد که در صورت صلاحدید، بدون هیچ اطلاعیه کتبی و صرفا با اعلام در سایت، تا "قوانین رفتاری" را تغییردهد و کاربر تایید می‌کند که با همه بروزرسانیها و اصطلاحاتی که به این صورت اعلام می‌‌شوند موافق است و از روز ثبت، طبق آنها عمل می نماید.

 

کاربر نمی تواند محتوایی را به اشتراک بگذارد که منجر به این موارد شود: جرم کیفری، نیازمند اقدام بعدی قانونی، منجر به تخطی از قوانین یا توافقنامه های بین المللی یا تشویق به این کارها، کارهای غیر قانونی، تهدید آمیز، مزاحمت، توهین آمیز و زشت، تخریب کننده، بد نام کننده، ناپسند، غیر اخلاقی و جنسی، چیزی که خلاف قوانین عمومی پذیرفته شده باشد، حقوق فردی را از بین ببرد، کارهایی که به هر نحوی زولا را به اقدامات خلاف قانون مربوط کند، توصیه و تشویق به مواد مخدر و سیگار و محصولات مرتبط با تنباکو، اظهار نظر درباره شخصیتهای سیاسی یا مقامات قانونی، نیازمند اقدام بعدی قانونی، منجر به تخطی از قوانین یا توافقنامه های بین المللی یا تشویق به این کارها، کارهای غیر قانونی، تهدید آمیز، مزاحمت، توهین آمیز و زشت، تخریب کننده، بد نام کننده، ناپسند، غیر اخلاقی و جنسی، کارهایی که خشونت آمیز تلقی شوند، ایجاد مزاحمت و آزار برای دیگران، تخریب حقوق فردی، استفاده برای اقدامات غیر قانونی، تخلف در رابطه با حقوق حریم خصوصی، حقوق معنوی، حقوق علامت تجاری یا حقوق املاک دیگران. علاوه بر این، کاربر نمی تواند تراکنشی انجام دهد که بر روی زیرساختهای زولا فشاری نامناسب اعمال کند و نمیتواند از چیزهایی که دارای ویروس و عناصر مضر هستند استفاده کند. هر گونه مسئولیت مالی، قانونی، کیفری و مدیریتی ناشی از چنین عواملی و همچنین ناشی از استفاده ناصحیح، صرفا متوجه کاربری است که چنین محتوایی را ارسال کرده است. ناشر این حق را دارد که هر محتوایی که توسط کاربران به اشتراک گذاشته شده و از نظر آنها مناسب نیست را بدون ارائه توضیح، منتشر نکند. کاربر این موضوع را قبول می‌کند که ناشر ممکن است با توجه به وضعیت هایی خاص، به صورت موقت یا دائم به خدمات دسترسی نداشته باشد و در صورتی که چنین وضعیتی پیش بیاید، امکان انتشار محتواهای مربوطه تولید شده توسط کاربران، از طرف مقامات رسمی و در صورت درخواست ناشر وجود دارد.

 

14. همه محصولات زولا، از جمله کاراکترها و سلاح ها خیالی هستند و هر گونه شباهت با افراد و اشیا واقعی تصادفی و خیالی است. کاربران توافق میکنند که طی مدت زمان استفاده از خدمات و/یا محصولات ارائه شده در سایت، از اسامی، سمبلها، لوگو ها استفاده نخواهند کرد، حقوق طرفهای ثالث از جمله حقوق مالکیت معنوی و علائم تجاری را زیر پا نخواند گذاشت، مرتکب اعمالی که باعث نادیده گرفتن شدن حقوق و اختیارات افراد و سازمانهای ثالث می‌شود نخواهند شد و اقدامات آنها فقط هم راستا با قوانین خواهد بود. ناشر این حق را دارد که در برابر صاحبان این حسابها هرگونه اقدامی که مناسب ببیند را اتخاذ کند.

 

15. کاربرانی که از یک یا چند مورد از مواد قانونی موجود در توافقنامه کاربران تخطی کنند، شخصا از جنبه کیفری مسئول این موضوع هستند و ناشر را متوجه عواقب این کار نخواهند کرد. علاوه بر این، این حق برای ناشر محفوظ است که در صورت تخطی کاربر از قانون و ارجاع ان به محافل قانونی، درخواست غرامت کند و عضویت کاربر را به خاطر عدم رعایت مندرجات توافقنامه لغو کند.

 

16.    ناشر اقدامات لازم را برای اطمینان از عدم وجود ویروس و نرم افزارهای مشابه به عمل میاورد. علاوه بر این، جهت اطمینان از ایمنی هر چه بیشتر، کاربر باید سیستم ایمنی در برابر ویروس خودش را داشته باشد و اقدامات محافظتی مورد نیاز را انجام دهد. در این مورد، کاربر در صورت استفاده از زولا قبول می‌کند که مسئول همه خطاهایی که در نرم افزارها و سیستمهای عاملش رخ میدهد و همچنین عواقب مستقیم و غیر مستقیم این خطاها میباشد.

 

17.    کاربر قبول می‌کند که برای استفاده از زولا ممکن است به تایید نماینده قانونی، پدر و مادر و یا در صورت وجود، به تایید سرپرست نیاز داشته باشد. در مواقعی که چنین الزامی وجود دارد ( صغر سنی، محدودیت و غیره) کاربر باید از این امر اطمینان پیدا کند که نماینده قانونی به صورت کامل در جریان امور قرار گرفته و اطلاعات مورد نیاز برای دریافت تاییدیه قانونی لازم را جهت شرکت در بازی زولا به ناشر ارائه کرده است. در صورتی که کاربر با قبول توافقنامه اقدام به شرکت در بازی زولا کند، این امر به این معنی است که نیازی به نماینده قانونی ندارد و در صورتی که خلاف این امر ثابت شود، هیچ مسئولیتی متوجه ناشر نیست و امکان اقامه دعوی بر علیه ناشر وجود ندارد. در این صورت امکان ارائه هیچ درخواستی از ناشر وجود ندارد. همه تراکنشهای انجام شده توسط حساب کاربری نیز شامل این مورد می‌‌شوند.

 

کاربران نباید به نمایندگی و از طرف یک شخص حقیق یا حقوقی، برای اهداف تجاری اقدام به استفاده از خدمات زولا کنند. بازیکنان شخصا مسئول کنترل همخوانی سن و گروه سنی برای محتوای سایت هستند. در صورتی که یک عضو زیر سن قانونی باشند، توصیه می‌شود که از ولی/سرپرست خود بخواهند که تناسب بازی را با سن آنها چک کنند و در صورت رضایت آنها کاربر می تواند به بازی ادامه دهد. با توجه به الزامات قانونی، کاربری که میخواهد برای خرید هر نوع ابزاری که در مسابقات بازی استفاده می‌شود و در سایت وجود دارد، به سن کامل و قانونی رسیده باشد و در صورتی که به سن قانونی نرسیده است و این شرایط را ندارد، میتواند چنین تراکنشهایی را تحت نظر و با اجازه ولی و یا سرپرست انجام دهد.

 

18. کاربر می‌پذیرد که اگر اطلاعاتش را در زولا با طرفهای ثالث به اشتراک بگذارد و یا امنیت اطلاعات حساب کاربریش را تامین نکند، مسئول تمام تراکنشهایی است (از جمله از دست رفتن حساب کاربری یا استفاده از آن) که در آن حساب کاربری انجام می‌‌شوند.

 

19. کاربر می‌پذیرد در صورتی که بر این عقیده باشد که ناشر در اعمال مفاد این توافقنامه مرتکب اشتباهی شده است و بخواهد به این امر اعتراض کند، باید جزییات وضعیت را از قسمت پشتیبانی از طریق ایمیل مشخص شده در توافقنامه ارسال کند تا وضعیت بررسی شود. اما در صورتی که طی مدت بررسی حساب کاربر مسدود شود، این حق را دارد که به این مسدود شدن اعتراض کند.

 

20. در صورتی که اقدامات خلاف این توافقنامه شناسایی شوند، طبق قوانین رفتاری زولا به مرور اقداماتی صورت خواهد گرفت و در صورتی که حساب کاربری بسته شود، کاربر می‌پذیرد که درخواستی برای بازپس گیری حسابش ثبت نکند و همچنین تایید می‌کند که ناشر حق جلوگیری از دسترسی وی را دارد  و مسئولیتی از این بابت متوجه ناشر نیست.

 

21. کاربر می‌پذیرد که از زولا فقط برای استفاده شخصی خودش بهره میبرد و هدفی تجاری ندارد و یک مجوز استفاده محدود صرفا برای هدف سرگرمی از طرف ناشر در اختیار وی قرار گرفته است. این مجوز غیر اختصاصی، غیر قابل انتقال به غیر و قابل فسخ میباشد. در صورتی که کاربر حساب زولایش را ببند، مجوز اعطا شده توسط زولا برای بازی نیز بلافاصله از بین میرود و فاقد اعتبار می‌شود. کاربر حق این اقدامات را ندارد: فروش، کپی، تعویض، اجاره دادن، مهندسی معکوس، دیکامپایل، بدست آوردن سورس کد، ترجمه، کرایه دادن، وثیقه قرار دادن، انتقال، انتشار و انتقال یا توزیع زولا که تمامی حقوق معنوی و تجاری آن متعلق به MADBYTE GAMES است. حسابهای کاربری در زولا، نرم افزار کامپیوتری، عناوین، اشیا، مصنوعات، کاراکترها، نام کاراکترها، سابقه ها، سابقه های بازی و مطالب منتشر شده، اماکن، نام اماکن، داستان، دیالوگها، شعارها، مطالب مرتبط با کاراکترها، طرحهای تصویری، تصاویر، نقاشی های ساختمان  و منظره، انیمیشنها، اصوات، ترکیبها و صوتهای ضبط شده، محصولات مجازی، پول بازی، جلوه های دیداری و شنیداری، معادلهای کاراکترها، روشهای کار و گیم پلی و غیره و هر گونه تراکنش، در حوزه این بازی آثار هنری تلقی می‌‌شوند و مشمول حقوق مادی  و معنوی و حقوق علائم تجاری می گردند و انحصارا به MADBYTE GAMES تعلق دارند.

 

22. کاربر در این توافقنامه، می‌پذیرد که هیچگاه از برندهای MADBYTE GAMES و ناشر، علائم خدمات، نام تبادلات، لوگوها، نام دامنه های، شعارها و علائم تجاری استفاده نخواهد کرد.

 

23. کاربر بدین وسیله مطلع می‌شود و تعهد میدهد که نباید از رباتها، عنکبوتها و ساید ابزارهای خودکار و یا رویه های دستی استفاده کند و از محتوی بازی اثار فرعی بسازد و آنها را بدون اجازه و مجوز کتبی از ناشر در معرض نمایش عموم قرار بدهد. کاربری که بدون اجازه چنین عملی را مرتکب شود، مسئولیت پرداخت ضررهای وارده بر زولا و طرفهای ثالث، از جمله هزینه وکیل و دادخواهی قضایی را بر عهده دارد.

 

24. در صورتی که حساب کاربری از بین برود، لغو شود، تغییر کند، دستکاری شود، هک شود و یا از هر طریقی به آن خسارت وارد شود، بدون اهمیت به ماهیت موضوع، کاربر نباید ناشر را در هیچ صورتی مسئول این موضوع بداند، مگر در صورتی که این اتفاق به علت قصور واضح و عمدی ناشر باشد. ناشر میتواند طلای زولا و محصولات درون بازی قابل خرید را در هر منطقه برای حسابهای کاربری محدود کند، زیرا ما در هر منطقه روشهای کاری متفاوتی داریم.

 

25. ناشر این حق را دارد که هزینه ها و روشهای ثبت صورتحساب در زولا را چند وقت یک بار تغییر دهد.این تغییرات به محض اینکه در توافقنامه قرار بگیرند و یا در سایت ثبت شوند، عملی و لازم الاجرا تلقی خواهند شد.  ناشر مکان و پلتفرم خرید طلای زولا را اعلام می‌کند. اجازه خرید طلای زولا برای کاربر فقط در مکان و پلتفرم اعلام شده وجود دارد.

 

26. کاربر حقوق زیر را برای اعمالی که پیرو آن اعلام می‌شود، بدون هیچ کپی رایتی و بدون هیچ هزینۀ معنوی به ناشر واگذار می‌کند: حقوق مرتبط با رسانه های تصویری، صوتی، متن، در صورتی که این حق در سراسر جهان معتبر و دائمی، غیر قابل بازگشت، دارای قابلیت صدور مجوز، قابل انتقال، غیر انحصاری، تجاری یا غیر تجاری، رسانه ای واقعی یا امکان پذیر در آینده باشد تا از آن برای استفاده، تکثیر، توزیع، اقتباس، تغییر، ترجمه، تولید محصولات فرعی، نمایش عمومی، انتقال به معرض عموم، ثبت دیجیتالی،  ساخت، فروش و واردات به هر دلیل استفاده کند.

 

27. کاربر می‌پذیرد که شرکت در اقداماتی که ممکن است زمینه ساز تقلب باشند یا امکان تقلب را برای بازیکنان دیگر ایجاد کنند، شرکت در رویه تقلب، حتی از طریق کلاهبرداری و فریب اجتماعی، دسترسی آنها به زولا مسدود می‌شود و با استناد به قوانین رفتاری، ارتباط با آنها به صورت دائمی قطع می‌گردد.

 

28. استفاده از هر گونه ابزار و برنامه طرف ثالث غیر قانونی، استفاده از مدها، نرم افزارهای تقلب، اسکریپتها، باتها، ترینرها و برنامه‌های خودکار سازی که به هر طریقی به زولا متصل می‌‌شوند، استفاده از برنامه های طرف ثالث که ارتباطات زولا را مسدود میکنند، کپی می‌کند یا به مسیری دیگر هدایت می‌کنند، و همچنین استفاده از برنامه های طرف ثالثی که با اشغال کردن حافظه مورد استفاده زولا و از طریق زولا اقدام به جمع‌آوری اطلاعات می‌کنند و ذخیره اطلاعات، همگی مشمول مسدود سازی حساب کاربری به صورت دائمی و قطع رابطه هستند. سابقه پرداختی کاربر متخلف و میزان خرید او تاثیری بر حق ناشر برای مسدود سازی حساب او ندارند.

 

29. ناشر این حق را دارد که تراکنشهای درون بازی کاربر را بررسی و کنترل کند تا از تقلب و هک جلوگیری کند، رفتارهای نامناسب را محدود کند و از این طریق تجربه کاربران در زولا را بهبود ببخشد.

 

30. کاربر برای بهره بردن از محصولات و/یا خدمات ارائه شده توسط ناشر در سایت از هر محتوای دیگری که در این توافقنامه اشاره شده، باید دارای زیرساختهای ارتباطی مورد نیاز و تجهیزات دیگر باشد. فراهم کردن الزامات مد نظر بر عهده کاربر است. ناشر مسئولیتی در قبال این مورد ندارد. مسئولیت هرگونه اختلال در ارتباط اینترنتی ناشی از ارائه دهندگان اینترنت، زیرساختها و یا کاربر، منحصرا مربوط به کاربر است.در صورتی که همه محصولات و/یا خدمات ارائه شده توسط ناشر در سایت و یا دیگر موارد ذکر شده در این توافقنامه مورد استفاده قرار بگیرند، زمان و دفعات خدمات توسط ناشر و بر اساس تعداد کاربران، مدت زمان و دیگر اطلاعات مشخص می‌شود. هنگام استفاده کاربر از خدمات ارائه شده توسط ناشر، ناشر از بهترین ابزارهای تکنولوژی ممکن برای اطمینان از ایمنی حسابها استفاده می‌کند. طرفین با این موضوع توافق میکنند که کاربران به طور مستقیم و اصلی مسئول الزامات ایمنی برای ایمنی حساب کاربری خودشان هستند. این به این معنی است که در صورت بروز مشکلات امنیتی مربوط به حسابها، هیچ ادعایی در برابر ناشر نخواهند داشت. در صورتی که طی مدت ارائه بازیها، محصولات و/یا خدمات و دیگر محتوای مربوطه ارائه شده در سایت حسابهای بازی و/یا دیگر عناصر در این حسابها به صورت موقت یا دائمی از بین بروند یا به دلایلی فنی غیر قابل استفاده شوند، ناشر مسئولیتی در قبال وضعیت پیش آمده و نتیجه آن نخواهد داشت.

 

31. محافظت از اطلاعات شخصی

 

ناشر به منظور ارائه خدمات عضویت و خدمات شخصی سازی از "اطلاعات شخصی" (شامل و نه محدود به نام و نام خانوادگی، تلفن، آدرس، ایمیل، آدرس آی پی) دریافت شده از کاربر برای دلایل زیر استفاده می‌کند و به جز اهداف مشخص شده از آنها استفاده نمی‌کند، آنها را در اختیار طرفهای ثالث قرار نمی‌دهد، به اشتراک نمی‌گذارد، نمی فروشد و استفاده نمی‌کند.

 

اگر کاربر/کاربران تمایلی برای دریافت این پیامهای الکترونیکی تبلیغاتی ارسال شده توسط ناشر برای این موضوع نداشته باشند، باید بر روی لینک بزنند و مجوز صادر شده شان را لغو کنند و از لیست ارسال پیام تبلیغاتی خارج شوند. ناشر با ارائه لینک لغو پیامهای تبلیغاتی این امکان را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

 

اطلاعات مورد نیاز در بازی برای ثبت نام:

 

-       نام کاربری

-       اطلاعات ایمیل

-       نام در بازی

 

زمینه های قانونی برای اطلاعات درخواست شده در بازی برای ثبت نام:

 

·      نیاز به پردازش اطلاعات برای برآورده کردن مسئولیتهای قانونی شرکت ما

·      در صورتی که به پردازش اطلاعات شخصی مربوط به طرفیت توافقنامه نیاز باشد، که در این صورت اقدامات لازم پس از درخواست موضوع داده قبل از ورود به قرارداد انجام می‌شود

·      در صورتی که نیاز به برقراری، اعمال و محافظت از یک حق باشد

·      الزام به پردازش اطلاعات برای منافع قانونی شرکت ما به این شرط که به حقوق اساسی و آزادی شما لطمه ای وارد نکند

 

اهداف:

 

·      ارسال اطلاعات و اطلاعیه درباره بازیهایی با وضعیت در حال ساخت

·      برای ارائه خدمات مربوط به تغییر رمز عبور و شناسایی کاربر در صورتی که یک شخص ثالث اقداماتی غیر قانونی در رابطه با حسای کاربری کاربر انجام دهد

·      برای پاسخ دادن به ایمیلهای شما و ارائه خدمات تجربه کاربری موثر

·      برای ارائه اطلاعات درباره خدمات جدید (کاراکترهای داخل بازی، سلاح ها، نقشه ها، مسابقات) در صورت درخواست کاربر

·      تماس با کاربر درباره زولا در صورت نیاز

·      برای آماده سازی تحلیلهای آماری متفاوت بدون افشا کردن هویت کاربر و برای استفاده از این تحلیلها در مطالعات بازار

·      شناسایی رویه های در تضاد با قوانین بازی مانند کلاهبرداری و تقلب

با این وجود، ناشر در صورت درخواست مدیران و مقامات رسمی مربوطه، طبق قوانین قابل اطلاق، اطلاعات شخصی کاربر را در اختیار آنها قرار خواهد داد.

 

اطلاعات کاربر به صورت جداگانه از اطلاعات مورد نیاز بازی ذخیره می‌‌شوند و مسئولیت ایمنی سرور با ناشر است. کاربر رضایت صریح خود را برای ارائه اطلاعاتی اعلام میدارد تا امکان ارائه خدمات این توافقنامه وجود داشته باشد و همچنین قبول می‌کند که این اطلاعات به شرکتهای مربوط به ناشر و شرکتهای همگروه با ناشر داده شود و صرفا برای اهداف ذکر شده به ترکیه انتقال پیدا کنند. کاربر این حق را دارد که از طریق اطلاعات تماس مندرج در این توافقنامه، درباره توافقنامه سوال بپرسد و پیشنهادات و نظرات خود را ارسال کند و درباره آن گفت و گو نماید.

 

کاربر میتواند از ناشر سوال کند که از اطلاعات برای چه اهدافی استفاده می‌شود، چه طبقه بندی هایی از موضوع داده استفاده می‌‌شوند، درباره هویت دریافت کنندگان اطلاعات سوال کند، بپرسد چه اطلاعاتی استفاده می‌شود و کنترل اطلاعات بر عهده کیست و از پردازش کننده اطلاعات سوال بپرسد. ناشر مکلف است اطلاعات لازم را در سریع ترین زمان ممکن و قبل از سپری شدن مدت زمان قانونی در نظر گرفته شده در اختیار کاربر قرار دهد. این اطلاعیه هزینه ای در بر نخواهد داشت ور صورتی که برای تراکنش مورد نظر نیاز به پرداخت هزینه ای باشد، میزان آن توسط مقامات عمومی مربوط به محافظت از اطلاعات شخصی مشخص خواهد شد و بعد از مشخص کردن آن و بعد از انجام کار، هزینه از کاربر مطالبه می‌شود. ناشر موظف می‌شود که در صورت بروز مشکلات برای کاربر در رابطه با این اطلاعات با دقت لازم راه حلهایی به کاربر ارائه کند و کاربر نیز باید بداند که این راه حلها در حوزه اختیارات قانونی ارائه می‌‌شوند.

 

کاربر باید سوالات و نظرات خودش درباره اطلاعات شخصی پیرامون زولا را کتبا با استفاده از یک ایمیل امن که نشان دهنده هویت وی باشد و یا از طریق دفتر اسناد رسمی همراه با مدارکی که هویتش را نشان دهد برای ما ارسال کند.

 

اطلاعات کاربر توسط ناشر برای موارد زیر استفاده می‌شود:

 

اطلاعات شخصی و اطلاعات تماس: از نام کاربری و اطلاعات ایمیل برای ثبت نام کاربر در سایت و ارتباط با وی استفاده می‌شود.

 

زولا اطلاعاتی که کاربر واسطه استفاده از زولا با آنها به به سایت دسترسی پیدا کرده را به اشتراک نمی گذارد، مگر اینکه یک درخواست قانونی به زولا رسیده باشد. ایمنی اطلاعات شخصی فراهم شده توسط ناشر طی مدت زمان ارائه خدمات به زولا محدود به سایت خودش است.

 

کاربر، بازدیدکننده و اعضا بدین وسیله رضایت خودشان را جهت دریافت ایمیلهای ارسال شده به آنها از طرف ناشر برای ارسال اطلاعات و یادآوری را اعلام میکنند. اما امکان به اشتراک گذاری اطلاعات تماس در این چارچوب  با افراد یا سازمانهای دیگر وجود ندارد. مدیران و عوامل اجرایی دارای اختیارات مدیریتی میتوااند اطلاعاتی از قبلی ایمیل، آدرس آی پی، نام بازیکن و کلمه عبور کاربر را بررسی کنند تا از دسترسی آسان کاربر به بازی اطمینان حاصل کنند. اما اجازه ندارد آنها را به هیچ شخصی به جز مقامات رسمی ناشر بدهند.

 

کاربر به عنوان یک موضوع داده میتواند برای موارد زیر درخواست خود را به ناشر ارائه دهد:

 

·      هدف پردازش

 

·      طبقه بندی‌های اطلاعات شخصی مورد نظر

 

·      برای اطلاع از اینکه اطلاعات شخصی شما پردازش می‌‌شوند یا خیر

 

·      دریافت کنندگان اطلاعات یا طبقه بندی دریافت کنندگان اطلاعات که اطلاعات شخصی شما به آنها داده شده، به خصوص دریافت کنندگان اطلاعات در کشورهای طرف ثالث یا سازمانهای جهانی

 

·      وجود حق درخواست از کنترل کننده برای اصلاح یا پاکسازی اطلاعات شخصی یا محدود سازی پردازش اطلاعات شخصی در رابطه با موضوع داده یا در مخالفت با چنین پردازشی

 

·      حق تنظیم شکایت نزد مراجع نظارتی

 

·      در صورتی که اطلاعات شخصی از موضوع داده جمع‌آوری نشده باشند، هر گونه اطلاعات موجود درباره منبع آنها ارائه می‌شود

 

·      وجود یک سیستم تصمیم گیری خودکار، از جمله نمایه سازی، حداقل در این موارد، اطلاعات با معنی در رابطه با دلایل کار، و همچنین اهمیت و عواقب در نظر گرفته شده برای این نوع پردازش برای موضوع داده

 

32.     به موجب این توافقنامه، کاربر در جریان این موضوع قرار میگیرد و با آن توافق می‌کند که  خدمات و/یا محصولات یا دیگر محتوای مربوط به زولا، اطلاعیه ها و تبلیغات ارسالی برای کاربر در رابطه با محصولات/خدمات جدید، تبلیغات، کارزارها و دیگر کارهای مشابه انجام شده توسط طرفهای ثالث و کسب و کارهایی که شریک کاری یا پروژه های ناشر هستند و همچنین خود ناشر از طریق ایمیل یا پیامک برای او ارسال شود. با استفاده از خدمات یا محصولات زولا که موضوع این توافقنامه هستند، کاربر توافق می‌کند که اطلاعیه و تبلیغات مذکور در این متن که توسط ایمیل و پیامک ارسال می‌‌شوند، ناقض حقوق فردی آنها نیتسند و اطلاعاتشان را ذخیره نمیکنند، تبلیغات اجباری محسوب نمی‌‌شوند و رقابت غیر منصفانه ایجاد نمیکنند. تبلیغات و اطلاعیه های ذکر شده در این توافقنامه با موافقت خود کاربران از طریق اطلاعات تماس ارائه شده توسط کاربر هنگام ثبت نام ارسال می‌‌شوند و کاربر شخصا علاقه خود به استفاده از این محصولات و/یا خدمات که در سایت ارائه شده را اعلام می‌کند. در صورتی که کاربر تمایلی برای دریافت اطلاعیه های ذکر شده در این پاراگراف را نداشته باشد، میتواند از طریق این لینک، طبق قوانین فعلی، دریافت اطلاعیه ها را لغو کنند.

33.   حق مصرف‌کننده

کلیه معاملات و کارمزد معاملات انجام شده از طریق زولا تحت مسئولیت و تشخیص کاربر است. کاربر ممکن است از هر گزینۀ پرداختی که در سایت ارائه شده، به عنوان گزینۀ مناسب استفاده کند. تعهد به رعایت قوانین فنی و رویه ای در استفاده از چنین گزینه‌های پرداختی به کاربر تعلق دارد. طبق قانون مصرف‌کننده و با توجه به محصولات و خدماتی که ارائه شده، طلای زولا و پیشنهادات ویژۀ درون بازی (مانند اسکین، حرکت‌ها و لوازم جانبی) پس از خرید و انتقال به حساب کاربر ، قابل استرداد یا کسر نیستند. محصولات درون بازی ذکر شده برای بازاریابی کالا از راه دور یا انجام خدمات بدون حضور فیزیکی ایجاد شده است. طلای زولا به عنوان محتوای مجازی، ارزش پولی نداشته و فقط در زولا استفاده می شود و کاربر نمی تواند طلای زولا را به عنوان ارزی رایج خریداری کند. کاربری که مالک طلای زولا است، فقط مجوز دسترسی به طلای زولا را داشته و مالکیت آن را بر عهده ندارد. کلیه هزینه‌ها مطابق با شرایط پرداختی هنگام سر رسیدن موعد پرداخت، قابل پرداخت می‌باشد. ناشر ممکن است گاهی هزینه‌ها و روش‌های صورت‌حساب را اصلاح یا تکمیل کند که این تغییرات بلافاصله پس از ارسال در این توافق نامه در وب سایت‌های ما یا در زولا  قابل اجرا خواهد بود.

 

وقتی کالای ارائه شده به صورت الکترونیکی به حساب کاربر در زولا تحویل داده شود، به نظر می‌رسد که انتشار‌دهنده در عملکرد و مسئولیت خود موفقیت بوده است. در صورت موفقیت کاربر در پرداخت هزینه، محصول بدون هیچ وقفه‌ای به حساب کاربر در زولا منتقل می‌شود. از آنجا که این محصول فقط در زولا قابل استفاده است دیگر نیازی به تحویل و حمل آن نیست. در این مورد هزینۀ حمل و نقل و تحویل نیز درخواست نمی‌شود. قرارداد فروش تأیید‌شده توسط کاربر به آدرس ایمیل ارسال می‌شود.

کاربر حق دارد پرسش‌ها، نظرات و پیشنهاداتی که در مورد این توافق نامه و مذاکرات دارد را از طریق اطلاعات تماس ارائه‌شده در توافق‌نامه در میان بگذارد.

34. در صورت انجام تراکنش‌ها با گزینۀ پرداخت مجازی POS / کارت اعتباری، اطلاعات کارت اعتباری کاربر هرگز در صفحه پرداختِ سرورهای زولا یا شرکت‌های ارائه‌دهندۀ آن نگهداری نمی‌شود تا بالاترین سطح امنیت برای کاربران فراهم شود. تمام معاملات کاربر برای پرداخت‌های بین بانک و کامپیوتر کاربر از طریق رابط زولا انجام می شود و خدمات ارائه شده توسط انتشار دهنده در مورد این معاملات محدود به آنچه است که در اینجا شرح داده شد.

35. کلیه کارتهای اعتباری و اطلاعات شخصی کاربر با استاندارد امنیت اینترنتی SSL Secure رمزگذاری شده است. به این ترتیب اقدامات و احتیاط‌های احتمالی برای جلوگیری از دریافت این اطلاعات توسط اشخاص یا مؤسسات ناخواسته در گردش کاربر در اینترنت انجام شده است. انتشار‌دهنده هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از پرداخت‌های انجام شده توسط کاربر در سایتِ پرداخت و معاملات غیرقانونی مانند کلاهبرداری و سازوکار جبران خسارت در برابر این معاملات ندارد. انتشار‌دهنده اطلاعات مربوط به کارت‌های اعتباری و ابزار پرداخت کاربران را در سیستم آنها ذخیره نمی‌کند.

63. اگر کاربر درخواست تجدیدنظر در مورد پیوست 1- زولا - سیاست حفظ حریم خصوصی داشته باشد، اعلام خواهد کرد که این معاملات را ارزیابی و بررسی کرده است. همچنین اعلام می‌کند که پس از بررسی، تجدید نظر و ارزیابی ، پیوست 1- زولا - سیاست حفظ حریم خصوصی را تأیید می‌کند.

37. انتشار دهنده در قبال محتوا و تاثیرات تبلیغات، که از طریق انتشار دهنده منتشر شده، هیچ گونه مسئولیتی ندارد. انتشاردهنده حق اصلاح اصول امنیتی را برای خود محفوظ می‌داند. کاربر، اعضاء و بازدید کنندگان بدینوسیله اعلام می‌کنند که این اطلاعات به اندازۀ کافی در اختیار آنها قرار گرفته و از آنها مطلع هستند و هرگونه اصلاح و به‌روزرسانی را می‌پذیرند.

38. این توافق‌نامه تحت قوانین ترکیه اداره و تفسیر می شود و طرفین بدینوسیله پیرو صلاحیت انحصاری دادگاههای مرکز چاگلایان مرکزی (استانبول) خواهند بود.

39. چشم پوشی. چشم‌پوشی از هرگونه تعهد توسط هر یک از طرفین در این توافق‌نامه قابل اجرا نخواهد بود؛ مگر اینکه کتباً ، با مشخص کردن چنین معافیتی ، توسط طرفی که چنین معافیت هایی را اعمال کرده، اجرا شود. عدم اجرای یک یا چند مورد از شرایط و تعهداتِ توافق‌نامه توسط هر یک از طرفین در هر زمان یا ظرف مدتی در اجرای کلیه شرایط و ضوابط این توافق نامه باعث ابطال کل شرایط ذکر شده در این توافق نامه نخواهد بود.

40. قطعیت. اگر هر یک از مقررات این توافقنامه غیر قابل اجرا باشد ، این مقررات تغییر خواهد یافت و به منظور تحقق اهداف این مقررات تا بیشترین میزان ممکن تحت قانونی قابل اجرا تفسیر خواهد شد و مقررات باقیمانده با تمام قوا ادامه نیز می‌یابد.

41.  پیمانکاران مستقل. طرفین پیمانکارانی مستقل هستند و هیچ یک از طرفین نماینده یا شریک طرف دیگر نیست. هیچ یک از طرفین هیچ شخص ثالثی را که دارای اختیاراتی برای نمایندگی از طرف دیگر است به نمایندگی نخواهد داشت.

42.   به استثنای ادعای نقض محرمانه بودن ، به هیچ وجه هیچ یک از طرفین هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارات متعاقب، غیرمستقیم ، نمونه ، خاص یا تصادفی از جمله سود از دست رفته که ناشی یا مربوط به این توافق‌نامه باشد نخواهد داشت.بنابراین توافق‌نامه،  به استثنای تعهدات جبران خسارت هر یک از طرفین که در این توافقنامه ذکر شده و ادعای نقض محرمانه بودن ، کل مسئولیت جمعی هر یک از طرفین در رابطه با این توافقنامه ، اعم از قرارداد یا تخلف یا غیر از آن، از مبلغ دریافتی این افراد بیشتر نخواهد بود.

43. سلب مسئولیت از ضمانت. ضمانت های بیان شده در این ‌نامه به جای کلیه ضمانت‌های دیگر، چه صریحاً بیان شده، چه ضمنی و یا قانونی، در رابطه با موضوع مورد نظر، از جمله ضمانت های مربوط به تجارت، و یا متناسب با یک هدف و عنوانی ویژه می‌باشد.

44. حریم خصوصی. انواع محصولات،  فناوری‌ها، فرایندها، برنامه ها، اطلاعات مالی و اهداف، اطلاعات فنی، داده‌ها، طرح‌ها، نرم افزارها، حق ثبت اختراع، دانش فنی و حق چاپ، چه به صورت کتبی در قرارداد نوشته شده باشند و یا به صورت کلامی یا الکترونیکی توسط طرفین و یا کارگزاران به یکدیگر انتقال داده شده باشد، چه لیست مشتریان، اسرار تجاری، برنامه های بازاریابی و توسعه، انواع تجاری، مالی، فنی، اداری و غیره که در طول همکاری از یکدیگر یاد گرفته اند به عنوان "اطلاعات محرمانه" تلقی خواهد شد.

کاربر توافق می‌کند که اطلاعات محرمانه را فاش نکند. بر این اساس، کاربر بدون اجازه کتبی قبلی از انتشار‌دهنده:

(الف) از اطلاعات محرمانه برای اهداف دیگری جز برای عملکرد توافقنامه استفاده نکنید،

(ب) اطلاعات را با اشخاص ثالث غیر از کارمندان ، مشاوران یا سایر افراد وابسته که برای اجرای توافق‌نامه به آنها نیاز است به اشتراک نگذارد. در مواردی که اطلاعات با این افراد به اشتراک گذاشته شود انواع اقدامات فنی و اداری مانند اطلاع‌رسانی، حسابرسی و موارد مشابه را انجام داده تا اطلاعات محرمانه توسط افراد غیر مجاز قابل دستیابی نباشد،

ج) و موافقت کند که همه و یا برخی از اطلاعات محرمانه را بازتولید و یا اصلاح نمی‌کند. در هر صورت اطلاعات تکثیر‌شده یا تغییر‌یافته نیز اطلاعات محرمانه محسوب می‌‌شوند.

45. این توافق‌نامه تنها تا قبل از فسخ آن مطابق با توافق، معتبر خواهد بود. تا زمانی که زولا به صورت آنلاین و فعال باشد، این توافق‌نامه نیز  قابل اجرا و معتبر است.

 

 

 

 

 

 

انتشار‌دهنده بازی زولا کامپیوتر

انتشاردهنده بازی زولا موبایل

نهاد:

ثبت تجاری:

آدرس:

ایمیل:

سایت:

وبسایت:

نهاد:

ثبت تجاری:

آدرس:

ایمیل:

سایت:

وبسایت:

page-cover